fbpx

Сайт Ексклюзивного імпортера труб Blue Ocean ppr білого кольору в Україні

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ BLUE OCEAN
Які важливо знати!

МІЖНАРОДНА Сертифікація

Ми багато говоримо про якість продукції Blue Ocean, але також крім розмов ми маємо підтвердження цієї якості у вигляді міжнародних сертифікатів якості самої продукції. Рецептуру, процес виготовлення і саму продукцію перевіряє не одна незалежна лабораторія різних країн, з їх числа:

 • SKZ Сертифікація (Німеччина)
 • DVGW Сертифікація (Німеччина)
 • KIWA Сертифікація (Нідерланди)
 • WRAS Сертифікація (Великобританія)
 • ECM Сертифікація (Італія)
 

І це тільки частина постійних незапланованих перевірок які проходить компанія. У той час як конкуренти видають сертифікат якості сировини за підтвердження якості своєї продукції.

Будьте уважні і купуйте якісні поліпропіленові труби і фітинги.

ДОВІРА У 54 КРАЇНАХ СВІТУ

Продукція тм Blue Ocean користується попитом не тільки на ринку України, а також ще в 54 країнах світу. І з кожним роком цифра країн які вибирають труби і фітинги від Blue Ocean тільки зростає. Товар цього виробника підкорює світ прагненням до поліпшення своєї продукції, а не до її здешевлення, як це відбувається у аналогічних виробників.

Blue Ocean PPR/Cu/B-Protection

Англійський виробник PPR виробів Blue Ocean перевершив себе! Компанія виробляє мідно-полімерні композитні антибактеріальні труби з зовнішнім зварюваних шаром з ППР, які складаються з трьох шарів:

 • Зовнішній і внутрішній виготовляються з поліпропілену рандом сополімера (ППР)
 • Середина – з високоякісної харчової мідної фольги з вмістом міді 99.998%
 

Зовнішній шар з ППР з’єднується з внутрішнім мідним шаром за допомогою високомолекулярної полімерної адгезії.

Шар міді забезпечує 100% антибактеріального захисту, що ідеально при

Використанні даного типу труб в системах транспортування питної води. Також мідь це ідеальний кисневий бар’єр, що пріоритетно при використанні даної продукції в системах опалення.

І найголовніше при такому складі коефіцієнт лінійного розширення даної труби дорівнює нулю.

КОЛІРНА ГАМА ТОВАРІВ

Компанія Blue Ocean виробляє труби різного кольору виходячи з потреб своїх споживачів. Так як труби користуються попитом більш ніж у 50-ти країн, вся продукція випускається в таких кольорах як:

 • синій
 • зелений
 • білий
 • сірий
 

Ці 4 кольори призначені тільки для конкретного ринку і не мають технічної різниці. Це зроблено для задоволення потреб покупців, так як для Blue Ocean важливий кожен хто користується їхніми товаром або послугами.

Blue Ocean UV-protect

Blue Ocean випускають PPR труби з системою захисту від ультрафіолету для зовнішнього застосування (чорного кольору).

Потреби клієнтів у компанії завжди на першому місці. Тому після кількох років досліджень Blue Ocean перша компанія, яка виробляє систему PPR з УФ-захистом для зовнішнього застосування.

Основні переваги PPR труби з системою захисту від ультрафіолету:

 • Може використовуватися на відкритому повітрі під прямими сонячними променями, на відміну від стандартної системи PPR.
 • Не потребує ізоляції, щоб протистояти УФ-випромінювання, сам продукт стійкий до УФ-випромінювання.
 

Проводиться повна система з трубами і фітингами того ж типу і розміру, що і наша звичайна система PPR (всю систему можна зібрати в одному місці). В асортименті діаметри 16-160 мм, різьбові фітинги до 4 дюймів.

Blue Ocean Fire Secure

Системи пожежогасіння зараз вимагають доопрацювання і заміни на сучасні технологічні системи.

Труби і фітинги серії PPR Fire Secure – це сучасне рішення для заміни металевих труб з великим списком переваг.

Основні переваги:

 • Легкість установки.
 • Легка вага
 • Спеціальний склад для відповідності класу B1 в системах пожежогасіння.
 • Висока стійкість до відкритого вогню.
 • Система не схильна до корозії, як металеві системи пожежогасіння, і гарантує термін служби не менше 50 років.
 • Труби мають середній шар зі скловолокна PPR для забезпечення більшої міцності, витримки високого тиску і зменшення товщини стінок для більшого потоку води
 

Виробляються труби і фітинги в червоному кольорі і діаметром від 20 до 120 мм.

СИРОВИНА ВІД СВІТОВОГО ЛІДЕРА

Для виготовлення ППР труб Blue Ocean використовують сировину з Німеччини Subik (Saudi Arabia Basic Industries Corporation). Сировина цього виробника є одним з лідерів за якістю складу, міцності і пластичності.

Завдяки чому він сміливо займає лідируючі позиції з виготовлення поліпропілену та інших полімерів в світі. Завод розташований в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія).

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ

Технологічна перевага компанії і прагнення бути першовідкривачем інноваційних рішень, а також створити нових технологій, допомогло розширити виробництво на міжнародному рівні, заснувавши завод в Саудівській Аравії.

Такі дії підвищують швидкість і обсяг виготовляється товару.

Оскільки потрібно менше часу на транспортування сировини з заводу Subik, який знаходиться в місті Ер-Ріяд, тієї ж країни.

Subik є постійними постачальниками первинної сировини для всієї продукції Blue Ocean.

ВИСОКА МІЦНІСТЬ латуні ВСТАВКИ

Фітинги для поліпропіленових труб Blue Ocean мають повноцінну вставку з латуні завдяки відсутності економії на складі фітингів з різьбленням, вони мають відповідний вагою і якістю.

На відміну від деяких конкурентів, англійський виробник виготовляє фітинги з різьбленням з високим коефіцієнтом міді – 59%. Поліпропілен з сировини першого типу і латунь, наділяє фітинги найвищим показником міцності і довговічності. Адже місця з’єднання, де використовуються фітинги з різьбленням найчастіше дають текти, але тільки не в зміну Blue Ocean.

ЛІДЕР за коефіцієнтом СКЛОВОЛОКНА

Поліпропіленові труби армовані скловолокном виготовляють додаючи скловолокно з поліпропіленом в різних пропорціях.

На відміну від інших виробників, які, в кращому випадку, використовують 20% скловолокна, водопровідні системи англійської компанії Blue Ocean містять 35%. Таке процентне співвідношення дозволяє давати гарантію на термін служби PPR труби в 50 років, при правильному монтажі і експлуатації.

УПЛОТНИТЕЛЬНОЕ КОЛЬЦО З
етилен-пропілен-дієнового каучуку

Як ущільнювального кільця, Blue Ocean використовує не просто гуму, а ущільнювач з етилен-пропілен-дієнового каучуку.

Фітинг американка від Blue Ocean за рахунок такого матеріалу має робочий діапазон температур від -60 ° до + 120 ° C, високу міцність до механічних впливів і стійкість до деформації навіть при тривалій експлуатації.

Розбірні фітинги PPR з цим кільцем ущільнювача служать довгий час і при експлуатації ущільнювач залишається у своїй первісній формі і щільно тримає з’єднання.

100% кисневого бар'єру

Запаювання алюмінію в армованої трубі Blue Ocean внахлест проводиться ультразвуковим зварюванням, що забезпечує 100% кисневий бар’єр. Це виключає виникнення корозії в закритій системі опалення і значно подовжує роботу вашого котла або радіатора і системи опалення в цілому.

Товщина шару алюмінію збільшується з діаметром труби

PPR труби армовані алюмінієм від тм Blue Ocean виробляються за найвищими стандартами якості, саме тому шар алюмінію в складі стінки труби збільшується разом з діаметром.

Така технологія збільшує прохідний діаметр та дозволяє уникнути ризику прориву труби і лінійних розширень при високих температурах проходить рідини по трубопроводу.

Прохідний діаметр збільшений на 25% для композитний труб

З метою уникнення за вудіння внутрішнього діаметра, труб з алюмінієвої армировкой. Blue Ocean знайшли рішення – збільшити прохідний діаметр в композитних трубах на 25%. Це підвищує прохідність до стандартного показника 0,15 М.С

Термостійкий ЯПОНСЬКИЙ клей

Поліпропіленові труби армовані алюмінієм виготовлені з 5 шарів. Зовнішній і внутрішній – це поліпропілен, а центральний шар – алюміній. Склеєне це все клеєм. Але такий склад стінки труби може призвести до розшарування шарів і руйнування трубопроводу при подачі високих температур.

Компанія Blue Ocean, врахувала цей момент і користується тільки якісним високомолекулярних клеєм з Японії, який витримує високі температури не втрачаючи при цьому своїх властивостей. З цього купуючи труби композит від тм Blue Ocean можете бути впевнені в довговічності вашого трубопроводу.

Фітинг Blue Ocean має 7 витків різьби

Ще одним з безлічі переваг англійського виробника Blue Ocean є використання додаткового 7 витка в фітингах для поліпропіленових труб з різьбою, який збільшує міцність на місці стику в поліпропіленової системі трубопроводу.

Топові виробники полімерної продукції використовують 6 витків, нижчого цінового сегмента 5-4, і тільки у Blue Ocean можна нарахувати сім витків.

Фітинг призначений на PN25

Зараз більшість фірм виробляють фітинги з максимальним тиском PN20.

Blue Ocean, в свою чергу, подбали про високу міцності фітингів і зробили їх з розрахунком на максимальний тиск в трубі до 25 атм – PN25.

4 замку антіпротечкі
6 замків антіпрокрута

Фітинги для поліпропіленових труб з якими ми працюємо відрізняються своїми особливостями, які не вийде переплюнути не одному конкуренту. Якщо порівняти з іншими виробниками високого і середнього цінових сегментів, їх фітинги мають максимум 3 замками антіпротечкі і 4 антіпрокрутамі.

Фітинг від тм Blue Ocean оснащений 4 замками антіпротечкі і 6 замками антіпрокрута. Така конструкція гарантує, що різьблення не провернеться при монтажі, не пошкодиться згодом або навіть під впливом температур або гідроударів.

Вага ЯК перевага

Якість тм Blue Ocean, що не перестає дивувати. У зв’язку з відсутністю економії на матеріалі, вага фитинга за рахунок всіх переваг (процентне співвідношення міді 59%, кількість витків, кількість замків антіпрокрута і антіпротечкі) перевищує вагу аналогів конкурентів.

Фітинг зроблений під платтяна ключ

Для зручності при монтажі та запобігання пошкоджень при фіксуванні фитинга з різьбленням звичайним ключем, як це часто буває, Blue Ocean виробляє фітинги зі спеціальними насічками під платтяна ключ.

При монтажі з таким інструментом естетичного вигляду вашого трубопроводу нічого не загрожує.

Конусної І ВЕНТИЛЬОВАНІ НАСАДКИ В паяльник BLUE OCEAN

Паяльники Blue Ocean мають в комплекті насадки вентильовані і мають конусний закруглення.

Це забезпечує рівномірне оплавлення труби за однаковий час і відповідно забезпечує більш якісний і герметичний стик на місці з’єднання.

повно прохідний Кульовий кран

Крани кульові Blue Ocean з нержавійки повнопрохідні дозволяють уникнути за вудіння діаметра, а також надлишкового тиску в системі трубопроводу.

Таким чином підвищується якість на місцях стику за допомогою поліпропіленових кульових кранів і експлуатаційний термін системи продовжується на десятки років.

Постійна перевірка продукції

Вся продукція тм Blue Ocean, при виробництві, проходить строгі випробування на тиск.

На одному з них проводять імітацію гідроударів подачею повітря під високим тиском, через це, при першому відкритті кульового крана чути бавовна.

Центрувальні смуги на продукції

Для якісного стику поліпропіленових труби та фітингів дуже важливо пропорційне і рівне з’єднання, для цього потрібно дотримуватися правильного кута при з’єднанні фитинга з трубою.

Помилка вважати що це потрібно чисто для естетичного вигляду, від рівного з’єднання на місці стику також залежить подальша робота поліпропіленової системи. Рівне і пропорційне з’єднання одно довговічності служби системи трубопроводу.

Для зручності притримування пропорцій і рівного з’єднання Blue Ocean виробляють труби і фітинги з смужками для центрування, вони допоможуть поєднати поліпропіленовий фітінг з трубою без зайвих проблем.

Термостійкий шнур паяльника

Для зручності і безпеки роботи з поліпропіленовими системами трубопроводу компанія Blue Ocean виробляє паяльники зі шнуром довжиною 2,8 метра.

Також шнур має термостійке покриття, що не дозволить паяльнику пошкодити провід, навіть на максимальній температурі.

Паяльники укомплектовані матрицею

Англійський виробник поліпропіленової продукції Blue Ocean завжди турбується про своїх споживачів. Тому в комплект до паяльнику крім боксу, шпаргалки співвідношення діаметра труби і часу пайки та інструкції покладається матриця для розмітки глибини запаювання труби і фітинга.

Такий приємний і потрібний бонус допоможе якісно з’єднати труби і фітинги навіть самому недосвідченому монтажника.

10 років гарантії на інстальовані системи

Тепер у вас є можливість отримати монтаж від сертифікованих фахівців Blue Ocean з офіційною гарантією на змонтовану систему на 10 років.

В одному місці ви купуєте товар, наймаєте сертифікованого фахівця і насолоджуєтеся якістю продукції і роботи від Blue Ocean.

Трубы и фитинги тм Blue Ocean

© 2021 Blue Ocean всi права захищені.

Зв'язатися з нами

+380985357694
pamar.com.ua@gmail.com